ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ

ERP Yazılım Çözümleri

ÜRETİM YÖNETİM SİSTEMİ

Kapasite Planlama Sürecini Yönet

Sipariş al, üretime ver.

Kalite Kontrolü Hızlandır

Sen düşünme sadece izle. Kalite kontrol senin koyduğun kurallarla yürüsün.

Sipariş Teslim Tarihlerini Takip Et

Tek bir ekranda siparişlerini ve ihtiyaçlarını izle, planla ve üretime ver.

Üretim İle İlgili Yetkilendirmeyi Kolayca Yap

Personelini karmaşık ekranlarla sıkma! Yetki ver bir kaç tuş ile işlerini halletsinler.

Üretim Operasyonlarını Yönet

Tüm üretim süreçlerini, istasyonlarını, operatör ve makinelerini dijital ortamda takip et ve yönet.

Ürün Reçetelirini Hızlı Bir Şekilde Tanımla

Dia giriş listelerini kullanmak çok basit ve hızlıdır. Ayrıca kendi excel aktarım şablonunu oluşturarak binlerce reçeteyi tek seferde aktarabilirsin.

Tamamen Bulut sistem sayesinde verileriniz bir bankanın sistemi kadar güvenli şekilde korunur. Server, güvenlik duvarı, yazılım, yedekleme sistemleri gibi dertleriniz olmaz. Böylelikle yüksek güvenlikli bir sisteme sahip olurken aynı zamanda bir çok maliyetten kurtulmuş olursunuz. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde ister telefonunuzdan, tabletinizden, isterseniz bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Online ortamda işletmenizin yönetimini gerçekleştirmeniz artık her şeyden önemli. Muhasebe kayıtları, stok programı ve personel veriminden ödeme planlarına kadar şirket içi ve dışı her aktiviteyi gerçekleştirebileceğiniz DİA Enterprise Erp programına sahip olarak bütün yüklerinizden kurtulacaksınız. Klasik yazılım sistemlerinden farklı olarak en hızlı ve pratik iş yazılımı olan DİA Enterprise ile internetin olduğu her yerde tüm şirket yönetim işlemlerinizi anında yapmanın rahatlığına kavuşacaksınız. Kolay kullanım sağlayacak grafik arayüzleri ve panelleri sayesinde kusursuz bir yazılıma sahip olacaksınız.

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının kazandırdığı esneklik ile her ölçekteki firmanın ihtiyacını eksiksiz, hızlı ve sade şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına göre çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç olmayan özelliklerin satın alımının önüne geçerek ERP Sistemini daha ekonomik hale getirmektedir.

Üretim emirleri verebilir, maliyetinizi hesaplatabilir, işçilerinizin performanslarını ve üretim primlerini takip edebilirsiniz. Her iş emri arasında yapılacak olan kalite kontrol kriterlerini belirtebilir ve ürünlerin belirli kalite standartlarında olmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde operasyonlarınızı yöneterek süreçlerinizi başarılı şekilde ilerletebileceksiniz.

Tüm güncellemeler otomatik yapılır. Her hangi bir ek maliyeti yoktur. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır. Bulut çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi gerektirmediği gibi düzenli bakım ve ikame gibi masrafları yoktur.

Kullanıcı Dostu Sistem

Dia Stok Takip Sistemi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. 15 Yıllık tecrübe ile geliştirilmiş bir üründür.

Sizi Arayalım ?

Biz her an sizin yanınızdayız. 7/24 destekçiniziz. Fakat yine de hemen her konuda oluşturulmuş eğitim videoları fena olmaz diye düşündük.

Videolu Eğitimlere Ne Dersiniz ?

Whatsapp