ÖN MUHASEBE YÖNETİMİ

ERP Yazılım Çözümleri

ÖN MUHASEBE PROGRAMI

Aradığınız Ön Muhasebe Programı Özellikleri Bunlar mı?

Ön muhasebe, satış, satın alma, finans, depo ve stok gibi tüm iş süreçlerinizi online olarak takip edebileceğiniz en hızlı ve pratik iş yazılımıdır. İyi hizmet vermek ve profesyonel bir şekilde çalışmak isteyen firmalar için donanımlı bir ERP Çözüm Ortağıdır.

Ön Muhasebe Programı Nedir?

Dia online muhasebe programı sayesinde farklı sektörlerden KOBİ ihtiyaçlarınızı en pratik şekilde karşılayabilirsiniz. Tamamen iş sürecini kolaylaştırmak ve güvenli hale getirmek için tasarlanmış olan Dia online muhasebe programı; içerisinde bir kobinin ihtiyaç duyduğu tüm ön muhasebe, satış, satın alama, stok ve diğer iş süreçlerini bulabilirsiniz. Web tabanlı muhasebe programı olan Dia online muhasebe programı; tüm iş süreçlerinizi takip edebileceğiniz pratik bir yazılım sistemidir. En iyi ve en profesyonel şekilde hizmet vermek isteyen firmalar için oldukça donanımlı şekilde tasarlanmış bir ERP çözüm ortağıdır.

Aradığınız Tüm Ön Muhasebe Programı Özellikleri DİA’da

2019 ön muhasebe programı tamamen bulut sistem ile desteklenmektedir. Bu sayede banka sistemi kadar güvenli olduğundan emin olabileceğiniz yedekleme sistemi ile verilerinizi saklayabilir ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Özellikle server, güvenlik duvarı, yazılım, yedekleme sistemleri gibi endişeleriniz de olmayacaktır. Bu şekilde yüksek güvenlikli bir sistem kullanırken aynı zamanda birçok maliyetten de kolayca kurtulabilirsiniz. Web tabanlı muhasebe programı olarak Windows, Mac, Linux, IOS, Android sistemlerinin tamamında programı kullanabilirsiniz. Öte yandan bir kobinin en kolay ve rahat şekilde işlerini halledebilmesi için geliştirilmiş olan bu program, özellikle ergonomik ara yüzüne de sahiptir. Bu sayede en basit ve kullanışlı listeler ile işlemlerinizi en kolay şekilde halledebilirsiniz. Ekranlar arasında kaybolmadan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi de en kolay şekilde yönetebilirsiniz. Fatura işlemlerinizi aksaklık ya da hata olmadan sisteme girebilirsiniz. Özellikle Dia kurumsal yönetim sistemi ile modüler yapıdan da faydalanabilirsiniz. Bu sayede her ölçekteki firma için ihtiyaçlar en hızlı ve sade şekilde karşılanmaktadır. ERP sisteminin modüler yapısı, işletmelere ihtiyaç duyduğu çözümleri de sunmaktadır. Öte yandan ihtiyacınız olmayan yapıların satın alınmasının da önüne geçer ve bu şekilde maddi anlamda daha akıllıca hareket etmenizi teşvik eder. Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde işletme verimliliğinizi de arttırmaktadır. Çağa ayak uydurmanızın en kolay yolu olan Dia, rakiplerinizden geri kalmamanız için sizi destekler. Bunun dışında tüm güncellemeler de otomatik olarak yapılmaktadır. Bu sayede zaman kaybının da önüne geçer.

Tamamen Bulut sistem sayesinde verileriniz bir bankanın sistemi kadar güvenli şekilde korunur. Server, güvenlik duvarı, yazılım, yedekleme sistemleri gibi dertleriniz olmaz. Böylelikle yüksek güvenlikli bir sisteme sahip olurken aynı zamanda bir çok maliyetten kurtulmuş olursunuz. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde ister telefonunuzdan, tabletinizden, isterseniz bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Bir Kobi’nin rahatlıkla işlerini halledebilsin diye özel olarak geliştirilmiştir. Ergonomik ara yüzler, kullanışlı basit listeler ve elinizin altındaki kısa yollar sayesinde işlemlerinizi çok kolay şekilde halledebilirsiniz. Ekranlar arasında boğulmadan tek bir ekran üzerinden stoklarınızı takip edebilir, siparişlerinizi yönetebilir, fatura işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Dia Kurumsal Yönetim Sistemi modüler yapısının kazandırdığı esneklik ile her ölçekteki firmanın ihtiyacını eksiksiz, hızlı ve sade şekilde karşılamaktadır. ERP Sisteminin Modüler yapısı işletmelerin ihtiyacına göre çözümler sunmasının yanında, ihtiyaç olmayan özelliklerin satın alımının önüne geçerek ERP Sistemini daha ekonomik hale getirmektedir.

DİA Standart Kobi ERP, işletmeniz için takip etmek istediğiniz tüm sonuçları gösteren gelişmiş raporları ile süreçlerinizi hızlandırır ve işletme verimliliğiniz arttırır. Çağa ayak uydurmak ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için DİA ERP sistemi avantajından yararlanmalısınız.

Tüm güncellemeler otomatik yapılır. Her hangi bir ek maliyeti yoktur. Tüm DİA kullanıcıları aynı sürümü kullanır. Bulut çalışarak, kurulum, server, remote desktop(rdp), güvenlik cihazı, yedekleme sistemi gerektirmediği gibi düzenli bakım ve ikame gibi masrafları yoktur.

Kullanıcı Dostu Sistem

Dia Stok Takip Sistemi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. 15 Yıllık tecrübe ile geliştirilmiş bir üründür.

Sizi Arayalım ?

Biz her an sizin yanınızdayız. 7/24 destekçiniziz. Fakat yine de hemen her konuda oluşturulmuş eğitim videoları fena olmaz diye düşündük.

Videolu Eğitimlere Ne Dersiniz ?

Whatsapp