MOBİL ERP

ERP Yazılım Çözümleri

Tüm süreçlerinizi mobil cihazlarda yönetin!

Dia Mobil Yönetim Sisteminde tüm işlemler zahmetsiz ve hızlı…

Mobil ERP Nedir?

Mobil Erp stratejisi ile tüm iş süreçlerinizi mobil cihazlardan yöneterek, yer ve zaman problemleri olmadan iş sürekliliğinizi her an ve her saniye devam ettirebilirsiniz. Mobil yönetim sistemi sayesinde işlemlerinizi zahmetsiz ve hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz. Mobil Erp stratejisi özellikle işletmeler, satış personelleri ve araçlarında fatura kesme özgürlüğü sağlamak üzerine kurulur. İşlemlerinizi en hızlı ve en pratik şekilde yapmanıza olanak tanıyan bu yazılımlar sayesinde işletme verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Yalnızca satış personelleri için değil; bütün kullanıcılarınız cep telefonları ya da tabletleri üzerinden sisteme bağlanabilir ve stok durumu hakkında da bilgi sahibi olabilir. Özellikle müşteri ve tedarikçi bilgilerine en kısa sürede ulaşmanızı sağlayan bu sistem; bu bilgileri ararken yaşanan zaman ve maddi kaybı da engelleyerek iş verimliliğinizi, akıllı bir çalışma stratejisine dönüştürüyor.

Mobil Erp Çözümleri

Mobil Erp çözümleri sayesinde tüm mobil cihazlarda online olabilirsiniz. Özellikle DİA mobil yazılımı tamamen işletmelere mobil özgürlük kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. Android, IOS işletim sistemine ait olan bütün cihazlarda DİA mobil yazılımlarını kullanabilirsiniz. Özellikle ergonomik tasarıma sahip şekilde dizayn edilmiş bu uygulamaları cep telefonlarınız ya da tabletlerinizde en az bilgisayarlarda olduğu kadar hızlı kullanabilirsiniz. Öte yandan  mobil Erp yazılımı sayesinde sıcak satış, soğuk satış, depo sayımı, satış, yönetimsel işlevler gibi tüm süreçleri telefonlarınız ile kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Tamamen mobil kullanım için tasarlanmış olan bu mobil uygulama ile fatura, irsaliye, mal kabul, stok işlemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, teklif ve talep yönetimi gibi bütün işlerinizi en kolay şekilde tamamlayabilirsiniz.

DİA Mobil Yazılım ile İşletme Verimliliğinizi Arttırın!

DİA mobil yazılım çözümleri ile tek bir ekran üzerinden tüm cari hesap hareketlerinizi görebilir, çek ve senet bilgilerini kontrol edebilir ya da müşteri ilişkileri yönetimini yapabilirsiniz. Birçok ekran arasında kaybolmadan ve stok bilgilerinizi, tekliflerinizi, siparişlerinizi, fatura bilgilerini görebilirsiniz. Özellikle hatırlatma bölümü ile işlerinizi unutma riski olmadan sisteme kaydedebilirsiniz. Kurulsam yönetim sistemi çözümleri sayesinde her an ve her yerde işinizle ilgili tüm işlemleri en kısa sürede cep telefonlarınızdan halledebilirsiniz.

DİA Mobil sayesinde işletmeler satış personelleri ile araçlarında fatura kesme özgürlüğünü yaşıyor, işlemlerini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlıyor ve işletme verimliliğini arttırıyor. Sadece satış personelleri değil tüm kullanıcılarınız cep telefonlarından veya tabletlerinden sisteme bağlanıp stok durumu, müşteri veya tedarikçi bakiyeleri hakkında raporlara anında ulaşabiliyorlar. Bu ve bunun gibi birçok işlev sayesinde DİA Mobil işletmenizi yeniçağın ihtiyaçlarını karşılamaya bir adım daha yaklaştırıyor. .

DİA mobil yazılım, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir ÇÖZÜM’dür. Android, iOS işletim sistemine ait tüm cihazlar DİA Mobil tarafından desteklenmektedir.

DİA Mobil ERP, Sıcak Satış, Soğuk Satış, Depo Sayımı, Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, yeniçağın cihazları akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan DİA mobil yazılım, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir ÇÖZÜM’dür. Android, iOS işletim sistemine ait tüm cihazlar DİA Mobil tarafından desteklenmektedir..

Küçük bir istemci uygulama ile ergonomik tasarımlar ve gelişmiş alt yapısı sayesinde, en az masa üstü uygulaması kadar hızlı ve pratik şekilde tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen mobil kullanım için tasarlanmış, özel geliştirilmiş uygulama sayesinde fatura, irsaliye, mal kabul, stok işlemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, teklif ve talep yönetimi gibi işlemleri saniyeler içinde halledebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Sistem

Dia Stok Takip Sistemi tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. 15 Yıllık tecrübe ile geliştirilmiş bir üründür.

Sizi Arayalım ?

Biz her an sizin yanınızdayız. 7/24 destekçiniziz. Fakat yine de hemen her konuda oluşturulmuş eğitim videoları fena olmaz diye düşündük.

Videolu Eğitimlere Ne Dersiniz ?

Whatsapp